Helaas gaat Nederland langer in lockdown als verwacht. Uiteraard balen wij hier enorm van maar begrijpen we uiteraard de noodzaak. Zoals jullie van ons gewend zijn hoeven jullie niet stil te zitten en slaan we er ons samen doorheen! We gaan dan ook door met onze live lessen op facebook, op maandag 19.00 uur, dinsdag 19.00, donderdag 19.00 uur en zondag 10.30 uur.

Zoals bij de vorige lockdown gaan we ook deze keer ons uiterste best doen om onze leden zo goed mogelijk tegemoet te komen. We sommen onze tegemoetkomingen voor u op:

1. In de maand april, mei en juni gaan we de contributies met 5% verlagen.

2. Al onze sportleden ontvangen 2 maanden lang na iedere training gratis een warme dranken consumptie. Uiteraard gaan deze 2 maanden in wanneer wij de kantine weer mogen openen!

3. Al onze leden kunnen kiezen uit een kosteloze personal training sessie of een fit test t.w.v. € 32,50. Bij de fit test testen wij uw conditie en kracht. Vervolgens ontvangt u een trainingsschema voor 6 weken waarna we nogmaals een fit test doen waarbij we kunnen zien wat de vooruitgang is. Aanmelden voor de personal trainingssessie of fit test kunt u doen aan de balie van de sportschool tot 4 weken nadat we weer gewoon mogen sporten.

4. Sport u 1 maal per week? Dan willen wij u graag 2 maanden onbeperkt laten sporten.
Sport u onbeperkt dan mag u 2 maanden iemand als gast 1 maal per week meenemen!

Wij waren al voornemens ons lesrooster uit te breiden. Echter gaan we dit nu nog ruimer doen. Zodat we er straks weer lekker sportief tegenaan kunnen gaan. Het nieuwe lesrooster zullen we spoedig voor u op onze website plaatsen.


Is jouw vraag nog niet beantwoord?
U kunt ons telefonisch bereiken op maandag, dinsdag en donderdag tussen 17.00 en 19.00 uur.

Nogmaals bedankt voor alle fijne berichten die wij van jullie mogen ontvangen, het begrip en jullie flexibiliteit!

Wij wensen jullie alle gezondheid en hopelijk tot heel snel!