Het kabinet komt helaas met strengere lockdown tot 17 januari. Dit betekent dat ook de sportscholen weer even op slot gaan. Om positief te beginnen is het gelukkig een periode die te overzien is.

En zoals bij de vorige lockdown gaan we onze sportleden ook ditmaal tegemoetkomen! Dit doen we zoals de vorige keer pas achteraf omdat we dan pas weten hoe lang we daadwerkelijk gesloten zijn. Daarom zullen de betalingen van het komende kwartaal zoals gewoonlijk plaats vinden.

Live-stream:
Vanaf dinsdag 15 december geven we op maandag 19.00 uur, dinsdag 19.00 uur, donderdag 19.00 uur en zondag 10.30 uur live-stream trainingen. Geschikt voor mannen en vrouwen, jong en oud. Deze zijn te volgen via het facebook account van Sportschool Boons.

Judo examens en lessen:
Voor aanstaande donderdag hadden we voor onze jeugd judoka’s “eindelijk” een judo examen gepland staan. Dit omdat deze afgelopen juni ook al niet plaats kon vinden. Wij zijn dan ook erg teleurgesteld dat ook voor aanstaande donderdag deze helaas komt te vervallen.
Wanneer we vanaf 17 januari weer judo les mogen geven plaatsen we extra inhaal lessen in zodat we uiterlijk februari alsnog een judo examen kunnen afnemen.

Contact:
Voor meer informatie zijn we telefonisch te bereiken op Tel: 0497-336935.
Dit op maandag, dinsdag en donderdag tussen 17.00 uur tot 19.00 uur.